pageicon

Pole Dance Sport

Pole Dance Sport – nový typ fitnesu, kde sú kombinované výkonové a tanečné prvky, akrobacia a plastika. Tyč – najlepší simulátor na vybudovanie krásneho tela. Aby ste sa mohli zaoberať POLE DANCE, nemusíte byť profesionálnym športovcom alebo mať športové skúsenosti. Cieľom nášho štúdia je tomuto umeniu naučiť kohokoľvek.  A to všetko je úplne skutočné! Tyč je skvelou alternatívou fitnescentru a aerobickému fitnesu. Počas trénovania sa maximálny čas venuje fyzickej a funkčnej príprave. Hodiny POLE DANCE rozvíjajú svaly a telesnú plastiku, zlepšujú držanie tela a vytvárajú krásnu siluetu. Učíme sa postupne. Spočiatku pracujeme podrobne na základných a prípravných cvičeniach, vykonávame jednoduché prvky a jednoduché triky na tyči. Ďalej nasleduje štúdium kaskádových prvkov, komplexné triky s výkonom, naťahovacie cvičenia a pružnosť, dlhé akrobatické väzy. Pre každého študenta tréner vyberá individuálny prístup, pretože fyzické schopnosti sú pre každého rozdielne. Cvičenie prebieha na stacionárnych a dynamických (rotujúcich) tyčiach.  Neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa veku – hlavná vec je zostať  mladým dušou!

Stretching

Stretching (rozťahovanie) — to je druh fitnesu, ktorý je súborom cvičení na rozťahovanie. Cvičenia na rozťahovanie  sú určené pre všetkých, bez ohľadu na vek a flexibilitu. Cvičenie zmierňuje bolesť, spôsobenú stresom a napätím nervového systému, spomaľuje proces starnutia v tele, prispieva k zachovaniu svalovej elasticity. Telo sa stáva pružnejším, zlepšuje sa držanie tela.

Pole kids

Pole kids (detský Pole dance)nový smer akrobacie pre deti. Trénovanie na tyči zahŕňa: zahrievanie, rozťahovanie, zahrievanie celého tela a rôzne cvičenia na tyči. Pole dance poskytuje príležitosť na vyformovanie tela, posilnenie svalového korzetu, zlepšenie strečingu a jednoducho je to príjemne strávený  čas. Rýchlo sa upraví nadváha. Pole dance robí deti viac organizovanými, zodpovednými, silnými a tiež vštepí lásku k športu.